Уесли Снайдер е на път да напусне Интер през зимата, като "нерадзурите" са съгласни да го продадат на Манчестър Юнайтед за 20 милиона евро. Това твърдят италианските медии. Холандският полузащитник не е играл доста отдавна, тъй като изпитва проблеми с травми в слабините. Откакто Снайдер не е на терена, Интер направи впечатляваща поредица от победи и треньорът Страмачони смята, че тимът ще се справи отлично и без 28-годишния футболист. В същото време съпругата на Снайдер заяви, че шефовете на Интер са забранили на нейния съпруг да ползва социалната мрежа "Туитър" заради изказвания за клуба.  

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google