Интер записа убедителна победа със 7:0 над Сасуоло в мач от 4-ия кръг на Серия "А". "Нерадзурите" буквално се подиграха с новаците в италианския елит и стигнаха до лесни три точки.

С успеха си "синьо-черните" излязоха на първо място във временното класиране с актив от 10 точки, но и мач повече от Наполи и Рома, които до момента са с пълен актив от три поредни победи преди мачовете им от 4-ия кръг.

Начало на головото шоу на "Стадио Чита дел Трикольоре" постави Родриго Паласио още в 7-ата минута, а в 23-ата Тайдер удвои след грешка на вратаря Помини. Десет минути по-късно Пучино си отбеляза автогол, а в 53-ата минута Рики Алварес направи 4:0.

Влезлият като резерва Диего Милито, който се възстанови след дълго лечение на контузия, покачи на 5:0 в 64-ата минута, а Естебан Камбиасо направи 6:0 в 75-ата минута. В 83-ата минута пък Милито вкара и седми гол във вратата на домакините и втори за него в срещата, с който оформи убедителната победа за Интер.

Кошмарът за домакините се допълни и от принудителната смяна на Гадзола още в 14-ата минута, както и травмата на Флоро Флорес в 79-ата минута, заради което Сасуоло доигра срещата с 10 души на терена, тъй като Еузебио ди Франческо вече бе направил трите си позволени смени.