Носителят на Купата на Италия Интер победи с категоричното 4:1 Кремонезе в третата си контрола от лятната подготовка. Камерунският нападател Самуел Ето'о се отличи с две попадения, а по веднъж се разписаха още Пацини и Фараони.

Ето'о откри резултата в 17-ата минута след центриране на новото попълнение Рикардо Алварес. Малко преди почивката изненадващо Кремонезе изравни, а автор на гола стана Ницето.

"Нерадзурите" се разиграха през втората част. Джампаоло Пацини изведе Интер напред в резултата в 57-ата минута, а в 70-ата Ето'о вкара трети гол във вратата на Кремонезе след асистенция на Марко Фараони. Именно Фараони оформи и крайния резултат.

Състав на Интер: Кастелаци, Ранокиа (Бианкети), Киву, Калдиора (Наталино), Сантон (Фараони), Станкович (Марига), Снайдер, Крисетиг (Мунтари), Алварес (Пандев), Пацини (Кастаинос), Ето'о (Лонго)