Фиорентина измъкна точка от Парма, след като с човек по-малко стигна до равенство 2:2 в мача между двата отбора от 25-ия кръг на Серия „А”. В края на срещата напрежението се оказа повече и Борха Валеро и Джани Мунари се сбиха, за което и двамата бяха изгонени с червени картони.

Домакините от Парма повеждаха на два пъти. Първо Антони Касано бе точен за 1:0 в 39-ата минута, но само 2 по-късно Хуан Куадрадо изравни за 1:1. След това Амаури отново даде преднина на Парма 50-ата минута от дузпа, която бе отсъдена за нарушение срещу Биабиани. 3 минути по-късно пък Фиорентина остана и с човек по-малко след втори жълт картон за Модибо Диаките, но въпреки това отново се добраха до равенство. Това стана в 85-ата минута, когато Матиас Фернандес вкара от пряк свободен удар от 30-ина метра.

В самия край на мача пък Джани Мунари и Борха Валеро се сбиха при построяването на стената за един фаул и бяха изгонени от съдията.

След това равенство Фиорентина остава на 4-ата позиция с 45 точки, а Парма е на 7-ата позиция с 38 точки.