Дженоа явно има невероятно скаути! Тимът спечели с 3:0 дербито на Генуа със Сампдория от 3-ия кръг на Серия „А“, а всичките попадения бяха дело на новаци в отбора. Победата бе първа за Дженоа за новия сезон, а трите точки, които са първи в актива на тима, го изкачиха на 15-о място.

Първият гол падна още в 9-ата минута, а негов автор стана бившият играч на Милан Лука Антонини, който се присъедини към „грифоните“ по време на паузата за националните отбори заедно с нападателя на Наполи Емануеле Калайо. Самият Калайо също не изостана и се разписа дебютно за новия си тим в началот на второто полувреме.

В 66-ата минута пък Франческо Лоди, който се присъедини към Дженоа през лятото, бе точен за 3:0. Това е втори негов гол в три мача за новия му тим!