Дженоа и Торино завършиха наравно 1:1 във втория за деня мач от програмата на 14-ия кръг в Серия "А".

Преди тях малко по-рано Парма и Болоня също не успяха да се победят и разделиха по една точка след равенство 1:1.

Гостите започнаха силно и можеха да открият още в първата минута, но топката рикошира в страничната греда на вратата на Перин. В 7-ата минута обаче вратарят на домакините капитулира, след като Фарнеруд стреля отдалеч, топката се отклони от тялото на Ел Кадури и влезе в мрежата - 0:1.

След почивката домакините натиснаха и Върсалко тресна страничната греда с хубав удар отдалеч. В 69-ата минута пък Давиде Биондини вдигна феновете на "Мараси" на крака, след като прониза влезлия като резерва вратар Лис Гомис отблизо.

Така двата тима запазиха позициите си в класирането - Дженоа е 7-ми с 19 точки, а Торино се изравни с 10-ия и 11-ия Аталанта и Удинезе, които имат по 16 точки, но и мач по-малко от "биковете".