Деветият кръг от италианската Серия "А" вече завърши и е време да определим футболистите, които се представиха най-силно през изминалия уикенд.

Изберете най-красивия гол от 9-ия кръг на Серия "А"

Матия Перин (Дженоа)

Въпреки че отборът му загуби с 0:2 от Ювентус, италианецът спаси доста положения пред вратата си.

Норберт Гьомбер (Катания)

21-годишният словак дебютира в Серия "А" през изминалия уикенд. Гьомбер помогна на съотборниците си да не допуснат попадение срещу Сасуоло (0:0).

Мехди Бенатия (Рома)

Мароканецът записа пълни 90 минути при деветия пореден успех на "джалоросите" срещу Удинезе.

Джорджо Киелини (Ювентус)

Италианският национал отново бе на ниво в състава на Ювентус в двубоя срещу Дженоа.

Хосе Креспо (Болоня)

Испанецът донесе успеха на своя тим срещу Ливорно, след като се разписа още в 3-ата минута на срещата.

Артуро Видал (Ювентус)

Чилиецът също бе точен в деветия кръг на италианското "калчо'', макар и от дузпа.

Хуан Куардадо (Фиорентина)

Халфът се разписа на два пъти във вратата на Киево, осигурявайки трите точки на ''виолетовите''.

Марко Пароло (Парма)

Пароло също бе точен на два пъти при това във вратата на Милан.

Родриго Паласио (Интер)

31-годишният аржентинец бе сред голмайсторите на ''нерадзурите'' при успеха срещу Верона.

Карлос Тевес (Ювентус)

Бившият играч на грандовете от Манчестър се разписа във втори пореден мач на щампионите. Този път Тевес не пропусна да накаже Дженоа от дузпа.