Марио Балотели беше точен с късен гол от дузпа за равенството на Милан 1:1 срещу Каляри в среща от 24-ия кръг на италианското първенство. С това "росонерите" поведоха с точка пред Интер на четвъртото място.

Балотели спечели дузпата в 81-ата минута, когато беше съборен от получилия втори жълт картон Давиде Астори. Италианският национал изпрати стража Мишел Агаци в другия ъгъл и изравни със своя трети гол в два мача след трансфера от Манчестър Сити. Той не успя да се разпише още веднъж и мачът завърши при равенство 1:1, след като Гереро беше дал аванс на Каляри с попадение в 45-ата минута.

Милан е четвърти в класирането на Серия "А" и води с точка пред петия Интер, но изостава на три от последната италианска квота за Шампионската лига. В момента тя е заета от Лацио.

Палермо остана със Сиена на дъното на класирането след равенство 1:1 срещу отбора на Пескара, който също е в зоната на изпадащите. Рома пък загуби с 1:3 от Сампдория и остана едва девети в Серия "А".