На истински голов трилър се насладиха зрителите на мача Интер - Аталанта. Срещата предложи много емоции, но в крайна сметка ликуваха гостите. Те спечелиха с 4:3 и заемат 13-ото място с 37 точки. "Нерадзурите" са пети с 50 точки. Наполи пък се наложи над Дженоа с 2:0 и остава на второто място.

6 от 7-те гола на "Сан Сиро" паднаха през второто полувреме. Интер поведе с гол на Роки в 43-ата минута. След почивката и двата тима се развихриха. Бонавентура изравни за тима от Бергамо. Последваха два гола на Алварес за Интер - в 57-ата и 61-ата минута. Тогава изглеждаше, че отборът от Милано ще си вземе своето у дома.

Последва обаче голям обрат, с главен герой Денис. Той се разписа от дузпа в 65-ата минута, а след това бе в прегръдките на съотборниците си още на два пъти - в 71-ата и 77-ата минута. Така Аталанта спечели мача, за жалост на привържениците на Интер. Гостите завършиха мача с 10 души, след като Раймонди бе изгонен в 90-ата минута, но това не помрачи настроението им.