Интер претърпя домакинско поражение с 1:2 от Аталанта в Серия А и загуби важни точки в битката за местата, даващи право на участие в евротурнирите.

Джакомо Бонавентура попари около 46 000 зрители на "Сан Сиро", като отбеляза и двата гола за Аталанта.

Бонавентура откри резултата в 35-а минута, но секунди по-късно Мауро Икарди изравни за Интер.

В последната минута на мача Бонавентура се превърна в герой за Аталанта, отбелязвайки победния гол за гостите, след като бе оставен непокрит в наказателното поле. Домакините могат да съжаляват за загубата, след като четири пъти техни удари срещнаха гредите на противниковата врата.

Интер остава пети в класирането с равни точки с тима на Парма, който също загуби точки, завършвайки 1:1 у дома срещу Дженоа.