Новата звезда на германския футбол Марко Ройс ще премине от Борусия (Мьонхенгладбах) в Борусия (Дортмунд) през лятото. 22-годишният играч, чийто родители и приятелка живеят в Дортмунд, ще се присъедини към шампиона на Германия след края на този сезон.
"Искам да поясня, че нямам нищо против Мьонхенгладбах. Прекарах си страхотно тук, а отборът ми даде шанс да се докажа в Бундеслигата и да се развия като играч. Ще ми бъде тъжно, защото това е специално място за мен. За мен е важно да бъда честен със сегашния си тим. Реших да предприема тази важна стъпка в кариерата си и искам да играя за отбор, който се бори за титлата и ми гарантира участие в Шампионската лига. Дортмунд ще ми даде това", заяви националът на Германия.
Нападателят увери феновете на Гладбах, че до края на сезона ще дава всичко от себе си за тима.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















