ЦСКА (Москва) не допусна изненада и спечели с 1:0 срещу ФК Краснодар двубоя от 21-ия кръг на руската премиер лига.

Домакините изиграха силно първо полувреме, в което създадоха редица положение пред вратата на гостите. В 17-ата минута Алан Дзагоев отбеляза единственото попадение в срещата, след като намери начин да стреля между няколко футболисти на Краснодар.

До почивката московските армейци пропуснаха отлични възможности да решат всичко в своя полза. Ахмед Муса на два пъти не успя да преодолее Филцов, а Зоран Тошич не уцели вратата отблизо.

През второто полувреме гостите изравниха играта, но стигнаха само до едно реално голово положение. Игор Смолников обаче стреля над напречната греда.

Така ЦСКА (Москва) продължава уверено да бъде лидер в класирането и увеличи аванса пред преследвачите от Анжи на 8 точки на върха в класирането. Отборът от Махачкала обаче е с мач по-малко.