Легия (Варшава) спечели Купата на Полша за рекорден 16-и път. Това стана с общ резултат 2:1 срещу Шльонск (Вроцлав) въпреки домакинското поражение във втората среща с 0:1. Първата среща във Вроцлав завърши с успех за Легия с 2:0.

Легия може и да направи дубъл в Полша, тъй като води в местната Екстракласа с две точки пред Лех Познан пет кръга преди края.

Ягодина спечели за първи път в историята си купата на Сърбия. На финала възпитаниците на боснеския специалист Симо Крунич победиха Войводина с 1:0 на стадион "Партизан" в Белград. Единственото попадение за историческия трофей на отбора реализира Милан Джурич от дузпа в 15-ата минута.

Есберг спечели купата на Дания за трети път в историята си. На финала на стадион Паркен в Копенхаген тимът на Есберг надигра Рандерс с 1:0. Единствения гол отбеляза Юсеф Туту в 55-ата минута.