Уесли Снайдер поведе Галатасарай към обрат срещу Ордуспор за победата с 4:2 в последен мач от 23-ия кръг на турското първенство.

Чим Бом изненадващо губеше с 0:2 на почивката, но през втората част успя да обърне развоя на мача. Ордуспор поведе след куриозен автогол на Селчук Инан в 15-ата минута. Вратарят на истанбулския гранд изрита топката в гърба на Инан и тя влетя в мрежата. Орду увеличи на 2:0 след гол от дузпа на Богдан Станку в края на първата част.

След почивката Снайдер вкара хубав гол от границата на наказателното поле в 58-ата минута и намали на 1:2, а след това с два гола на Бурак Йълмаз и един на Селчук Инан домакините обърнаха мача до 4:2 в своя полза.

За Галатасарай игра и суперзвездата Дидие Дрогба, който обаче не успя да се разпише и три минути преди края бе заменен.

С тази победа Галатасарай запази лидерската си позиция с 46 точки, шест повече от втория Фенербахче и седем пред другия истанбулски гранд Бешикташ.