Сантос завърши 2:2 с четвъртия Моджи Мирим и запази третото място в първенството на щата Сао Пауло. Домакините, в чийто състав отново блестеше звездата на бразилския футбол Неймар, поведоха в резултата в 43-ата минута. Гола вкара Сисеро след асистенция на Неймар.

В началото на втората част гостите изравниха чрез Енрике, но в 69-ата минута Сантос отново поведе чрез Жива. Малко след това Неймар изпълни прекрасен пряк свободен удар, но топката се отби в напречната греда и това даде шанс на гостите от Моджи Мирим. В 80-ата минута резервата Вауининьо отбеляза изравнително попадение и донесе точката на своя тим. Лидер в класирането на Паулиста е Сао Пауло с 35 точки, Понте Прета има 33, Сантос е с 29, а Моджи Мирим с 27.

Междувременно в бразилския футбол се случи знаменателно събитие синът на легендата Ромаруио - 19-годишният Ромариньо отбеляза първия гол в професионалната си кариера. Нападателят играе за Бразилиензе - малък клуб от столицата Бразилия и в двубой от щатския шампионат реализира първия гол за победата с 3:0 над Ботафого.