Норвегия завърши 2:2 като гост на Чехия в контролна среща, която се игра в Прага. Скандинавският тим е съперник на България в квалификационна група "Н"
за Европейското първенство през 2016 година.

Домакините откриха резултата в 11-а минута, когато точен бе Томаш Росицки. Тарик Ел Юнуси изравни 10 минути по-късно след асистенция на Мохамед Абделауе.

Чехия отново взе аванс в резултата в 39-а минута след гол на Матей Видра. В 88-а минута Норвегия стигна до 2:2, след като Мортен Педерсен се възползва от подаване на Бреде Хангеланд.

Малта един от съперниците на България в групата за квалификациите за Евро 2016 загуби от Албания с 0:2 като гост. Мигджен Баша изведе албанците напред в резултата в 26 минута. В 53-а минута Албан Меха прехвърли вратаря на Малта с чудесен далечен удар.

Друг съперник на България в квалификационната група за Евро 2016 Азербайджан победи с 1:0 Филипините. Единственото попадение на двубоя, който се игра на неутрален терен в в Дубай бе дело на Янушада.