Борещият се за оцеляването си в елита на аржентинския футбол Сан Мартин де Сан Хуан не успя да запише победа и в третия кръг на Торнео Инисиал, завършвайки наравно 1:1 с гостуващия Нюелс Олд Бойс.

Домакините, водени от треньора Габриел Пероне, направиха силно първо полувреме, след края на което съжаляваха, че водят само с 1:0. Пропуски пред вратата на Науел Гусман направиха Хорхе Луна и колумбийският нападател Умберто Осорио. Изглеждаше, че първата част ще завърши без попадения, но в последните секунди на добавеното време дълго подаване в предни позиции бе насочено от Осорио към Диего Гарсия. Той хладнокръвно реализира останал очи в очи с Гусман и даде аванс на Сан Мартин.

Футболистите на Нюелс Олд Бойс върнаха гола веднага след почвиката. Защитниците на Сан Мартин пропспаха извеждащ пас на Пабло Перес към Фабиан Муньос, който от непосредствена близост изравни за 1:1. При този резултат дойде и последния съдийски сигнал. Равенството е трето от три мача от началото на Торнео Инисиал за Сан Мартин. Нюелс Олд Бойс е в средата на класирането с актив от 4 точки.