Пари Сен Жермен победи аматьорския Арас с 4:3 и продължава напред в турнира за Купата на Франция. Треньорът на парижани Карло Анчелоти даде почивка на звездата Златан Ибрахимович, но останалите титуляри бяха на линия.

Арас,който играе в петото ниво на френския футбол, затрудни сериозно именития си съперник. Лавеци откри резултата в 7-ата минута, а малко след това Блес Матуиди удвои преднината. Арас успя да върне едно попадение в 26-ата минута чрез Мустафа Аит Буху.

Зумана Камара върна преднината от два гола на ПСЖ, но в началото на втората част домакините стигнаха до втори гол чрез Арно Деспре.

Лавеци отбеляза втория си гол в 68-ата минута. До края обаче аматьорите успяха да стигнат и до трети гол, дело на Бернард, с който оформиха крайното 3:4.