ЦСКА (Москва) продължава с лошата си серия и записа четвърти пореден мач без победа и четвърти пореден, в който не съумя да отбележи гол. В среща от 11-ия кръг на Премиер лигата руският шампион отстъпи с 0:2 при гостуването си на Терек, като тимът от Грозни заемаше последното място преди този мач и сега записа първата си победа от началото на шампионата.

Георги Миланов бе титуляр за московските "армейци" и игра до 67-ата минута, когато бе заменен.

Головете за чеченците реализираха Кану в 19-ата и Лебеденко в 74-ата минути.

В класирането ЦСКА остава на 4-то място 21 точки. Терек се изкачи на 14-а позиция, като вече е с 6 точки.

Лидер е Зенит, който спечели дербито със Спартак (Москва) с 4:2. Кержаков в 20-ата, Хълк в 69-ата, Шатов в 81-ата и Дани в 84-ата минути бяха точни за победителите. Шелстрьом в 29-ата и Мовсисян в 70-ата реализираха за гостите от Москва.

Тимът от Санкт Петербург е с 26 точки, а Спартак с 23.