Вицешампионът Нюелс Олд Бойс победи Олимпо с 2:1 като домакин в мач от седмия кръг на аржентинското първенство "Торнео Инисиал".

С успеха възпитаниците на Алфредо Берти се изкачиха на върха на класирането с 14 точки. Гостите, които са 18-и в класирането, изненадващо поведоха в резултата с попадение на Дамиан Мусто след попадение от дясно на Адриан Мартинес.

Бившият френски национал Давид Трезеге изравни в 52-ата минута с втория си гол за сезона, а Макси Родригес донесе победата от дузпа четвърт час преди края.

Архентинос Хуниорс, който беше лидер преди кръга, допусна тежка загуба с 0:4 при гостуването си на Ланус и падна на трета позиция с 13 точки.

Сантиаго Силва и Леандро Сомоса се отличиха с по гол и асистенция, а с успеха домакините се изкачиха на четвърто място с 12 точки.

Сан Лоренсо пропусна да се изкачи на върха след разочароващо 0:0 като домакин Годой Крус. Момчетата на испанския спец Хуан Антонио Пици заемат второто място с 13 точки.

Шампионът Велес Сарсфийлд остана в средата на таблицата с 9 точки след поражение с 0:3 при гостуването си на Атлетико Белграно. Тимът на Рикардо Гарека има само една победа в последните си шест срещи в първенството и заема 11-ата позиция. Арсенал, който е пети с 12 точки и мач по-малко, може да се изкачи до върха при успех над Ривър Плейт на собствен терен в понеделник.