Нюелс Олд Бойс изпусна първото място в аржентинското първенство, след като претърпя загуба с 0:2 при гостуването си на Арсенал Саранди в среща от 12-ия кръг на Торнео Финал.

И двете попадения вкара Дарио Бенедето, само в рамките на 10 минути през първата част. Той откри резултата за домакините в 7-ата минута след пас на Николас Агире, а в 17-ата покачи на 2:0, оползотворявайки пас на Мариано Гонсалес. След почивката звездата на гостите Игнасио Скоко, както и лявото крило Макси Родригес пропуснаха чисти възможности за гол.

При това положение Нюелс Олд Бойс не можа да си върне лидерската позиция и там остава Ланус с 26 точки, с една повече от тима от Росарио и три пред Ривър Плейт. Арсенал Саранди е на 6-о място с 19 точки.

В друга среща от кръга Ол Бойс завърши без голове като домакин на Естудиантес.