Лионел Меси победи новия си съотборник в Барселона Неймар, но пък талантливият бразилец отбеляза невероятно зрелищен гол. Това се случи по време на приятелската среща Меси и приятели срещу Останалия свят, която бе спечелена от аржентинеца с 8:5.

Меси откри резултата в 11-ата минута, в 13-ата Дани Алвеш удвои, а в 24-ата Пабло Освалдо направи резултата класически. Отново Меси и Пабло Неймар вкараха за 5:0.

През второто полувреме и Останалият свят започна да вкарва – Гастон Рамирес откри, Неймар изпусна дузпа, но след това бе точен за 5:2. Меси записа хеттрик за 6:2, а Есекиел Лавеци бе точен два пъти до края. Дани Алвеш смени отбор през второто полувреме и отбеляза гол и за Останалия свят, а в 74-ата минута Неймар вкара най-красивия гол в срещата.