Пари Сен Жермен допусна чаканата от Монако грешна стъпка и едва стигна до равенство 2:2 при гостуването си на Сент Етиен от 11-ия кръг на Лига 1. Парижани не успяха да стигнат до пълен обрат и да вземат три точки, въпреки че играха с човек повече през по-голямата част от второто полувреме.

След равенството ПСЖ е с 25 точки на върха в класирането във Франция, но вече няма преднина по точки, а само по голова разлика пред втория Монако.

Монако би Лион, възползва се от грешката на ПСЖ  >>

Домакините поведоха с 2:0 с голове на Бенжамин Корне в 18-ата и Ромен Амума в 51-ата минути, но в 59-ата останаха с човек по-малко след втори жълт картон за Фабиен Лемоан и започнаха тежките минути за тях.

Спасител на ПСЖ срещу Сент Етиен се оказа Кавани, който първо върна един гол, а след това изравни с попадение в 3-ата минута на даденото от съдията 5-минутно продължение.