Испания победи безпроблемно Беларус с 4:0 при гостуването си в Минск и постигна втори пореден успех по пътя си към Мондиал 2014. В герой за иберийците се превърна Педро, който се отличи с хеттрик на стадион "Динамо" в бившата съветска република.

Двубоят започна отлично за гостите, които поведоха още в 12-ата минута след гол на Жорди Алба. Девет по-късно Педро удвои след подаване на Давид Силва, а в 69-ата минута отново той направи резултата класически, възползвайки се от подаване на Шави.

Крайното 4:0 бе оформено в 72-ата минута, когато Фабрегас подаде към съотборника си в Барселона, който оформи хеттрика си тази вечер.

В другия мач от групата Финландия и Грузия направиха 1:1. Гурам Кашия откри за гостите в 57-ата минута, но само пет по-късно Каспер Хямяляйнен изравни. Малко преди това Алексей Ерьоменко от състава на финландците получи втори жълт картон.