Златан Ибрахимович отново се развихри, този път с фланелката на Пари Сен Жермен. Шведският национал бе с основен принос за победата на столичани с 4:0 срещу Троа, която върна тима на първото място във временното класиране.

Ибра първо асистира за първите две попадения на "Парк де Пренс", а после сам реализира два гола за крайното 4:0.

Още в 17-ата минута феновете бяха на крака, след като Максуел откри резултата, а в 63-ата Матуйди удвои преднината на ПСЖ.

Седем по-късно Ибрахимович направи 3:0 след подаване на Нене, а минута преди края отново шведът фиксира крайното 4:0, възползвайки се от подаване на Лавеци.

Така ПСЖ е на първо място с актив от 26 точки, а Троа е на предпоследното с едва 8 пункта от 14 мача.