Франция победи Холандия с 2:0 в приятелска среща, играна на "Стад де Франс" в Париж. "Петлите" бяха тимът, който контролираше играта през цялото време, след което логично стигнаха и до крайния успех.

Зрителите пък станаха свидетели на два изключително красиви гола във вратата на гостите.

Карим Бензема откри резултата в 32-ата минута, след като би от воле отдалеч и изненада вратаря Силесен за 1:0.

Само осем минути по-късно интригата въобще приключи, след като Валбуена напредна по дясното крило, центрира към далечната греда, където Блез Матуйди засече акробатично във вратата на Холандия за 2:0.

След почивката Варан, Погба и Кабай пропуснаха да направят успеха на французите още по-убедителен, докато "лалетата" напълно разочароваха.