Лидерът Флуминензе увеличи аванса си на върха след победа над Коритиба с 2:1 в среща от 33-тия кръг на бразилското първенство.

Тимът от Рио де Жанейро има девет точки преднина в челото пред втория Атлетико Минейро, но и мач повече.

Уелингтон откри резултата в полза на Флу в 16-ата минута, а в 70-ата минута асистира на Тиаго Невеш за втория гол за тима. Коритиба върна едно попадение чрез Евертон Рибейро в 81-а минтуа.

Сантос записа трети шампионатен мач без победа, след като завърши 0:0 у дома срещу Наутико. Сантос доминираше през целия мач, но Неймар и компания направиха пропуски и не успяха да спечелят мача.

В класирането Флуминензе е начело със 72 точки и мач повече, пред Атлетико Минейро 63, Гремио 59, Сао Пауло 55 и други.