Евиан нанесе първа загуба на ПСЖ през новия сезон във френската Лига 1, след като се наложи с 2:0.

На тежкия терен в Евиан лидерът в Лига 1 ПСЖ не успя да стигне до гол, въпреки че доминираша през първата част. Домакините успяха само на два пъти да застрашат вратата на столичния тим, но нямаше играч, който да направи завършващия удар.

През втората част отново по-активния отбор бе този на ПСЖ, но преимуществото на тима на Лоран Блан не стигаше до попадение. Домакините успяха да изненадат ПСЖ с бързи контраатаки и така в 74 минута Н'Сикулу извзеде Евиан напред.

Последва силен натиск на гостите, но в 87-ата минута Сугу сложи край на спора с втория гол за Евиан. Така ПСЖ записа първа загуба на само през новия сезон, но от 26 мача насам, когато отново загуби от Евиан.