Бразилската футболна звезда Ривалдо вкара гол при дебюта за новия си отбор Сао Каетано в първенството на щата Сао Пауло. Сао Каетано завърши 2:2 като гост на Коринтианс, а навършилият 40 години Ривалдо
изравни четири минути след началото на второто полувреме за 1:1.

Друг 40-годишен ветеран- вратарят Роджерио Сени, също се разписа за своя отбор Сао Пауло, но от щатското първенство. Сао Пауло се наложи с 2:1 като гост над Гуарани (Кампиняс), а Сени вкара победния гол в 50-ата минута от свободен удар. Попадението е под номер 109 за него в кариерата му.

Ривалдо бе точен с глава за 1:1 в 49-ата минута. Иначе
преди почивката бившият нападател на Байерн (Мюнхен) Пауло Гереро откри за Коринтианс. В 64-ата минута Даниелзиньо изведе гостите от Сао Каетано напред, но две минути преди края Паулиньо донесе точката на Коринтианс.

Така в класирането лидер е Понте Прета с 15 точки, пред Сантос с 14, Пенаполензе, Линензе и Коринтианс с по 12.