С десет души шампионът ЦСКА (Москва) постигна първа победа през новия сезон в руското първенство. В среща от втория кръг на Премиер лигата "армейците" спечелиха като домакини с 2:1 срещу Криля Советов.

Новото попълнение на столичани Георги Миланов не попадна в групата за двубоя.

Още в 8-ата минута ЦСКА остана с човек по-малко след червен картон на Щеников, а в 13-ата Криля Советов вече водеше след точно изпълнена дузпа от Максимов. В 21-ата мин. Дзагоев пропусна да изравни от дузпа, но въпреки това домакините стигнаха до обрат през второто полувреме. Думбия бе точен в 67-ата мин. и 79-ата от дузпа, за да направи 2:1.

С успеха ЦСКА събра четири точки и дели втората позиция в класирането с още 6 тима. Единствен с пълен актив от шест точки е Спартак (Москва). Криля Советов остава в дъното като един от двата тима без точка.