Бразилия разби Ирак с 6:0 в контролна среща, играна на "Суидбанк Стадион" в шведския град Малмьо. Двубоят ще се запомни и със завръщането на Рикардо Кака в състава на "селесао".

Халфът на Реал (Мадрид) не бе попадал сред избраниците на Мано Менезеш 2010 година насам, но сега се отличи с гол и асистенция за успеха на тима си.

Оскар откри резултата в 22-ата минута след подаване на Неймар, а след още пет отново той удвои след асистенция на Кака. Самият Рикардо се разписа за 3:0 още с подновяването на играта през второто полувреме, а в 56-ата минута Хълк направи 4:0.

Неймар покачи на 5:0 в 75-ата минута, а крайното 6:0 оформи влезлият като резерва Лукаш Моура. Иракчаните опитаха да се противопоставят с каквото могат на именития си съперник, но възпитаниците на селекционера Зико така и не стигнаха поне до почетен гол.