Очаквано Испания удържа първото си място и продължава директно защитата си на световната си титла. "Ла Фурия" победи Грузия с 2:0 като домакин и приключи на върха в група I, с което си гарантира място на Мондиала в Бразилия през следващата година.

През баражите ще трябва да премине Франция, чиито отбор също си свърши работата, като спечели с 3:0 в домакинството си на Финландия.

Испания приключи борбата в групата с 20 точки, Франция със 17, Финландия с 9, Грузия с 5 и Беларус с 4.

В Албасете Негредо в 26-ата и Мата в 61-ата минути донесоха успеха на световните и европейски шампиони.

"Петлите" пък се наложиха над гостите от Севера с попадения на Рибери в 8-ата, автогол на Тойвио в 76-ата и Бензема в 87-ата минути.