на живо

Кабаков вбеси Ливърпул с отменен гол (ВИДЕО)

Българският рефер главно действащо лице срещу Тулуза

В Ливърпул са гневни на Георги Кабаков след драматичната загуба с 2:2 от Тулуза в Лига Европа. Българският рефер отмени изравнително попадение на гостите дълбоко в добавеното време.

Тулуза дръпна с 2:0 с голове на Арон Донум и Тайс Далинга. Ливърпул намали четвърт час преди края с автогол на Карлос Касерес си вкара автогол. Само две минути по-късно обаче Франк Магри отбеляза трето попадение за французите.

Диого Жота отново намали в 89-ата минута. В продължението Ливърпул стигна до изравнителен гол, който обаче беше отменен заради игра с ръка на Алексис Макалистър. Кабаков беше повикан от VAR съдията Драгомир Драганов да гледа повторение.

Повторенията показаха, че игра с ръка наистина има, но след като топката първо се удря в гърдите на Мак Алистър. Ситуацията предизвика остри реакции сред феновете на Ливърпул.