Тотнъм вече спокойно може да мисли за жребия за груповата фаза за Лига Европа. "Шпорите" спечелиха гостуването си на Динамо (Тбилиси) с 5:0 и направиха реванша от плейофите протоколен.

Тотнъм бе без голямата си звезда Гарет Бейл, който си урежда трансфер в Реал (Мадрид). Въпреки това момчетата на Андре Вилаш-Боаш показаха, че знаят как се бележат голове дори и в отсъствието на уелския национал.

В герой за лондонския тим се превърна 22-годишният Андрос Таунсенд, който откри резултата в 12-ата минута, а след това добави и още две асистенции.

Малко преди почивката новото попълнение Паулиньо откри головата си сметка за Тотнъм.

През втората част ''шпорите'' отново доказаха, че са по-класният тим и стигнаха до нови три попадения. На два пъти реализира Роберто Солдадо, а между двата му гола точен бе и Дани Роус.