Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън е оптимист за реванша срещу Атлетик (Билбао), въпреки загубата с 2:3 на "Олд Трафорд" в първия осминафинал за Лига Европа.
"Заслужено ни победиха. В защита не се представихме на ниво.
В нападение бяхме доста по-добре, но това не се оказа достатъчно. Гостите бяха по-добри. Все пак обаче вярвам, че ние ще сме тези, които ще играят на четвъртфинал. Сигурно трябва да пусна Рио Фърдинанд в реванша", коментира шотландецът.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















