Изпълнителният директор на Лудогорец Ангел Петричев сподели мнението си при пристигането във Варна след успеха над ПСВ Айндховен с 2:0. "Първото, което си помислих е, че ще се върна на стоп от Холандия. Но щеше да отнеме много време, затова реших да си острижа косата", заяви той.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в GoogleРазгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















