Леванте се наложи с класическото 3:0 срещу гостуващия Твенте в мач от груповата фаза на Лига Европа. Вратарят на българския национален отбор Николай Михайлов бе през целия мач на терена, но не успя да помогне на своя тим да предотврати поражението.

През първата част холансдският тим имаше възможност да поведе в резултата, но красив гол на Тадич бе отменен за съмнителна засада на неговия съотборник Кастейньос.

От началото на втората част Твенте бе по-активният отбор, но играчите на Леванте успяха да поведат, след изпълнение на дузпа отсъдена за игра с ръка на Дъглас. В 59-та минута Мичел бе точен, въпреки, че Михайлов усети ъгъла. След това попадение домакините се успокоиха и създадоха нови ситуации за гол.

Риос успя да направи резултата класически с два късни гола в 78-та и в 88-та минути.