Треньорът на Левски Илиан Илиев пое вината за отпадането на отбора. "Аз съм виновен, че играхме по този начин. Не успях да убедя футболистите, че това е повече от мач за съперника. Имаме проблеми с отношенията в съблекалнята.

На играчите им е трудно да се погледнат в очите. Бил съм в по-малки отбори, но когато съм печелил е било заради колектива", коментира Илиев.

Собственикът на клуба Тодор Батков не пожела да коментира нищо. "Да говорят специалистите. Трябва да преспя, после ще говоря аз", заяви той.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google