Динамо (Киев) - Рапид (Виена) 3:1

Динамо (Киев) спечели битката с Рапид (Виена) за второто място в група "G", след като се наложи с 3:1 и се класира за следващата фаза на турнира Лига Европа.

Двубоят в Киев започна много зле за домакините, които допуснаха гол още в 6-ата минута. Точен за Рапид беще Бойд. Играчите на Динамо реагираха по най-добрия начин и в рамките на 6 минути сигнаха до пълен обрат.

Първо холандеца Ленс изравни (22), а Хусев изведе соя отбор напред (28). През второто полувреме с гола си за 3:1 Велозо сложи край на спора в 70-ата минута.

Тун - Генк 0:1

В другия мач от групата, който бе без значение за крайното класиране лидерът Генк спечели срещу домакина Тун с 1:0. Единственото попадение в този мач реализира Фосен в 31-ата минута.