Селекционерът на Украйна Олег Блохин заяви, че задачата на тима му ще бъде излизане от групата на финалите на европейското първенство. Домакините на шампионата на Стария контитент са в група D заедно с тимовете на Швеция, Франция и Англия.
Въпреки това Блохин демонстрира самочувствие.
"Апетитетът идва с яденето. Първо трябва да излезем от групата, след това ще видим", коментира наставникът на пресконференция днес.
Украинците удължиха договора на Блохин като селекционер на националния отбор по футбол до Мондиал 2014.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















