Манчестър Юнайтед приключи предсезонното си турне с мач срещу шведския АИК в Стокхолм. Срещата завърши без победител - 1:1.

През първата част двамата вратари се представиха блестящо и не допуснаха попадение в малкото ситуации в тяхното поле. Домакините от АИК първи стигнаха до гол благодарение на Робин Куаисон, който се възползва от недобра намеса на Амос.

"Червените дяволи" все пак избегнаха поражението. Анхело Енрикес се разписа в 68-ата минута след като получи хубав пас от Заха.

В състава на Дейвид Мойс се завърнаха Неманя Видич и Нани, които лекуваха контузии. Последната среща на Юнайтед преди началото на кампанията, ще се играе на "Олд Трафорд''.

Робин ван Перси и компания ще се изправят срещу Севиля в петък. Двубоят ще бъде в чест на легендарният бранител на английския шампион Рио Фърдинанд.