Манчестър Юнайтед победи след драматичен обрат Стоук Сити с 3:2 на 'Олд Трафорд".

Гостите на два пъти водеха в резултата, но "червените дяволи успяха" да се поздравят с успеха. Стоук поведе с гол на Питър Крауч още в 4-ата минута. Робин ван Перси изравни в 43-ата минута, но още преди почивката Марко Арнаутович отново изведе "грънчарите" напред след перфектно изпълнен пряк свободен удар.

Снимка: Getty Images/Guliver Photos

Юнайтед стигна до пълен обрат през втората част с попадения на Уейн Рууни (78) и Хавиер Ернандес (80).

Ливърпул разгроми Уест Бромич с 4:1 след хеттрик на Луис Суарес. Уругваецът бе точен в 12-ата, 17-ата и 55-ата минути. Морисън намали от дузпа за УБА, но Даниел Стъридж оформи крайното 4:1 със 7-ия си гол за сезона.

Алекасандър Тонев започна като титуляр за Астън Вила при домакинската загуба от Евертън. Българският национал остана на терена до 77-ата минута, когато бе заменен от Хелениус.

Двубоят започна лошо за тима от Бирмингам, след като Бентеке пропусна дузпа в 8-ата минута. През втората част с голове на Лукаку (68) и Озмън (81) "карамелите" стигнаха до победата.

В друг мач от кръга Норич и кардиф завършиха без голове 0:0