Уест Хем и Манчестър Юнайтед завършиха наравно 2:2 в мач от третия кръг от турнира за купата на Англия пред погледа на световната звезда Дейвид Бекъм. Така "червените дяволи" ще трябва да се изправят срещу този съперник още един път, но на своя стадион "Олд Трафорд".

Момчетата на сър Алекс Фъргюсън излязоха напред в резултата в 23-ата минута, когато Том Клевърли бе оставен непокрит и веднага, след като получи топката от Хавиер Ернандес реализира за 1:0.

Само пет минути по-късно обаче Джеймс Колинс с глава възстанови равенството. Изненадващо в 59-ата минута Уест Хем вече водеше в резултата след ново попадение на Колинс, който се възползва от добро включване на завърналия се при "чуковете" Джо Коул.

Малко преди края на редовното време и Карлтън Коул прати топката във вратата на Манчестър Юнайтед, но голът не бе зачетен.

В герой за "червените дяволи" се превърна Робин ван Перси. Холандецът влезе като резерва в 67-ата минута, а в 91-ата бе точен за крайното 2:2 след чудесна игра с левия крак.