Фулъм не можа да победи Шефилд Юнайтед като гост в мач от четвъртия кръг на турнира ФА къп.

Двубоят завърши 1:1 и така се стигна до преиграване, което ще се състои в Лондон.

Димитър Бербатов не попадна в групата на "котиджърс". Вероятно причината за това е, че във вторник на Фулъм му предстои важен мач в борбата за оцеляване в Премиър лийг. Тогава тимът на Рене Мюленстийун гостува на Суонзи.

Иначе Шефилд, който заема 21-о място в третото ниво на английския футбол - Първа лига, поведе в резултата с гол на Крис Портър в 31-ата минута.

В 52-ата обаче домакините останаха с 10 души на терена след директен червен картон на Майкъл Дойл. С числено превъзходство, Фулъм успя да стигне до равенството. Точен в 75-ата мин. бе Уго Родайега.