Манчестър Юнайтед записа домакинска загуба с 1:3 от Севиля в приятелска среща в чест на 10-годишния юбилей на Рио Фърдинанд в клуба.

Испанците нанесоха своя удар само за 4 минути - между 21-ата и 25-ата, когато отбелязаха два безответни гола във вратата на Давид де Хеа. Първо Витоло бе изведен сам срещу стража и чукна топката край него за 1:0, а след това Марко Марин се разписа на празна врата за 2:0.

След почивката "червените дяволи" успяха да стигнат до гол, дело на Луис Антонио Валенсия, който получи отличен пас от младока Янужай отляво и вкара за 1:2.

Юнайтед натисна в търсене на изравнителното попадение, но в добавеното време Брайън Рабейо успокои своите с трети гол след неуспешен опит за изкуствена засада на защитата на англичаните.