Полузащитникът на Манчестър Сити Самир Насри сподели, че откакто е дошъл в клуба играта му е станала по-добра. Французинът призна, че с идването си при "гражданите" се надява да спечели още този сезон титлата в Англия.
"Играх много мачове. Вкарвам по-малко голове, отколкото в Арсенал, но и ролята ми на терена е по-различна. Дойдох тук, за да спечеля титлата. Играя на най-доброто ниво и ставам все по-добър", каза Насри.
В момента Сити са на четири точки от градския съперник Манчестър Юнайтед, като могат да намалят разликата, ако победят домакинския си мач срещу Челси тази вечер.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















