Лондонското дерби между Куинс Парк и Тотнъм завърши без голове. По този начин тимът на Хари Реднап успя за втори пореден път след успеха над Челси да не загуби от отбор, който се намир в топ $ на Висшата лига.

Двубоят на "Лофтус Роуд" премина с превъзходство на "шпорите", които имаха срещу себе си добре организираната защита на КПР. Най-чистите положения в двубоя бяха в първите 15-ина минути на срещата.

В 5-ата минута силен удар на Джърмейн Дефоу срещна гредата, а при добавката Адебайор от 3-4 метра пропусна да отбележи, след блестяща игра на Сезар, който изби в корнер.
В 12-ата минута Щон-Райт Филипс направи много добър пробив, но ударът му мина на сантиметри от вратата на Тотнъм.

До края на двубоя гостите от Тотнъм не успяха да материализират надмощието си, докато КПР правеше всичко възможно да не загуби и така се стигна до равенство.

Тотнъм остава трети в класирането на 2 точки пред четвъртия Челси, но"сините" имат 2 мача по-малко.