Фулъм победи Блекпул с 2:1 след продължения в преиграването на мача и се класира за 4-ия кръг на ФА Къп, където ще срещне победителя от мача между Манчестър Юнайтед и Уест Хям. Димитър Бербатов не беше дори в групата за мача, който Мартин Йол бе „отписал“, но в крайна сметка българинът е пред завръщане на „Олд Трафорд“.

И в този мач, както и в първата среща, Блекпул поведе с късен гол, но Фулъм успя да изравни. В 82-ата минута Нейтън Делфунесо бе точен за своя тим, но в 4-ата минуа на добавеното време Киърън Ридчърдсън изравни и прати мача в продължения, където в 116-ата минута Бреде Хангеланд донесе победата за Фулъм, след като засече центриране от корнер на Деймиън Дъф.

В друга от преиграваните срещи от 3-ия кръг на ФА Къп Болтън изненада Съндърланд с 2:0 и се класира напред.