Англия победи Полша с 2:0 и успя да се калсира за финалите на световното първенство през 2014 година в Бразилия.

На стадион "Уембли" домакините се нуждаеха от задължителен успех за да избегнат участие на бараж.

Победата на англичаните не дойде нкак лесно, въпреки че отбора на полша играеше само за престиж.

В самия край на първото полувреме Уейн Рууни откри резултата, а в 88-ата минута капитанът Стивън Джерард попдпечата визите за Бразилия.

Украйна ще участва на бараж, след като очаквано стигна до победа като гост на Сан Марино и се наложи с разгромното 8:0. Хеттрик за победителите реализира Девич, два гола отбеляза Селезньов, а по едно попадение реализираха Ярмоленко, Безус и Мандзюк.

В последния мач от групата Молдова постигна изненадваща победа като гост над Черна гора с 5:2.