Челси стигна до щастливо равенство 2:2 срещу Уест Бромич на "Стамфорд Бридж" в мач от 11-ия кръг на Висшата лига

"Сините" успяха да поведат в края на първото полувреме с попадение на Самуел Ето'о.

Гоститте водени от бившия помошник-треньор на Моуриньо и легендарен защитник на Челси Стив Кларк стигнаха до обрат само за седем минути с голове на Шейн Лонг (61) и Стефан Сесеньон (68).

Когато сензацията бе на път да се случи, в шестата минута на добавеното време реферът Лий Пробърт отсъди дузпа в плза на домакините, която Еден Азар превърна в гол за крайното 2:2.

След това равенство и победите на Ливърпул и Саутхемптън Челси вече е извън тройката и заема 4-то място с 21 точки, но може да бъде изместен от Тотнъм и нманчестър Сити, които играят утре.